15A SQUARE D "QO" GFCI"
| SKU | 41014 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | 1/BOX |
| AMPS | 15A |
| MFG # | QO115GFI |
| TYPE | SINGLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 785901 255062 |
Used to give complete circuit protection against electrical shocks due to ground faults.
| SKU | 41014 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | 1/BOX |
| AMPS | 15A |
| MFG # | QO115GFI |
| TYPE | SINGLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 785901 255062 |