15A SIEMENS "Q" GFCI
| SKU | 41044 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | 1/BOX |
| AMPS | 15A |
| MFG # | QF115 |
| TYPE | SINGLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 887621 216511 |
Used to give complete circuit protection against electricalshocks due to ground faults.
| SKU | 41044 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | 1/BOX |
| AMPS | 15A |
| MFG # | QF115 |
| TYPE | SINGLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 887621 216511 |