15A FPE/STAB LOK "NA" AFCI
| SKU | 42063 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | 1/BOX |
| AMPS | 15A |
| MFG # | NA15AFICP |
| TYPE | SINGLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 047569 229367 |
- Arc Fault Circuit Interrupter.
| SKU | 42063 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | 1/BOX |
| AMPS | 15A |
| MFG # | NA15AFICP |
| TYPE | SINGLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 047569 229367 |