40A FPE/STAB LOK "NA" GFCI
| SKU | 42075 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | 1/BOX |
| AMPS | 40A |
| MFG # | NAGF240CP |
| TYPE | DOUBLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 047569 304194 |
Used to give complete circuit protection against electricalshocks due to ground faults.
| SKU | 42075 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | 1/BOX |
| AMPS | 40A |
| MFG # | NAGF240CP |
| TYPE | DOUBLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 047569 304194 |