STRING LIGHTS w/ METAL CAGES - 12/3 STW
| SKU | 4498 |
|---|---|
| WATTAGE | 1875W |
| COLOUR | YELLOW |
| LENGTH | 30M |
| RATING | 15A-125V/1875W |
| FEATURES | 10 CAGES |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 771711 405537 |
- Rated 600V.
- Pre-assembled.
- For temporary use.
- Weather-resistant.
- Maximum wattage 200W.
| SKU | 4498 |
|---|---|
| WATTAGE | 1875W |
| COLOUR | YELLOW |
| LENGTH | 30M |
| RATING | 15A-125V/1875W |
| FEATURES | 10 CAGES |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 771711 405537 |