40A SQUARE D "QO" GFCI
| SKU | 42079 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | BOX |
| AMPS | 40A |
| MFG # | QO240GFICP |
| TYPE | DOUBLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 785901 764854 |
Used to give complete circuit protection against electrical shocks due to ground faults.
| SKU | 42079 |
|---|---|
| VOLTAGE | 120/240V |
| FORMAT | BOX |
| AMPS | 40A |
| MFG # | QO240GFICP |
| TYPE | DOUBLE POLE |
| ORDER QTY | 1 |
| UPC | 785901 764854 |